Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na PC, konsole oraz urządzenia mobilne. Spółka jest producentem i wydawcą gier sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych, w szczególności Steam, App Store, Google Play oraz Nintendo eShop, które są największymi dystrybutorami gier i aplikacji na świecie.

Model prowadzonej działalności opiera się na produkcji i dystrybucji dużej liczby niskobudżetowych i wysokomarżowych gier przez rozproszone niewielkie zespoły deweloperskie. Od lipca 2019 roku akcje Ultimate Games S.A. są notowane na Głównym Rynku GPW w Warszawie.

O aktualnej sytuacji i planach rozwoju Ultimate Games będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się we wtorek, 11 kwietnia 2023 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować prezes zarządu, Mateusz Zawadzki.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 11 kwietnia 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.