Spis treści

Zarząd

Mateusz Zawadzki – Prezes Zarządu

Posiada wykształcenie wyższe prawnicze, w 2011 roku ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Założyciel Spółki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcje zarządcze i nadzorcze w kilkunastu podmiotach z branży gamedev, m.in. w radach nadzorczych: PlayWay S.A., Duality S.A., Degenerals S.A., Sonka S.A., ECC Games S.A., Moonlit S.A. oraz zarządach m. in. CreativeForge Games S.A., Big Flat Potato S.A., Total Games Sp. z o.o., Blue Fox S.A.

Odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych zespołów deweloperskich, nadzór, marketing i dystrybucje gier.

Rada Nadzorcza

Marek Parzyński – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, ukończył z tytułem magistra 2 kierunki: Finanse i Bankowość oraz Zarządzenie i Marketing. Doktorant w Katedrze Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw (SGH). Prezes i współzałożyciel Games Incubator Sp.z o.o., Pway Sp.z o.o., BC&Law Ltd. Członek kilku Rad Nadzorczych, w tym Creative Forge Games S.A., Gaming Factory S.A., Ancient Games S.A. Twórca działu blockchain i nowych technologii oraz Partner w KG Legal Kijewski i Graś. Współtwórca i Członek Zarządu Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Współtwórca idei gier dla Playway S.A. i zarządzający Playway School.

Grzegorz Czarnecki – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku ekonomia, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym. Od 2005 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą TANIEGRY.PL, w ramach której do jego obowiązków należy m.in.: dobór asortymentu do oferty składającej się z kilku tysięcy gier komputerowych, ustalane polityki cenowej opierającej się na bardzo zróżnicowanej marży, budowanie strategicznych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami, budowanie marki oraz wizerunku firmy na rynku i wdrażanie innowacji usprawniających pracę firmy. Obecnie zajmuje stanowisko Prezes Zarządu w spółce Black Mirror Sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach PlayWay S.A. (znaczącego akcjonariusza Ultimate Games S.A.), Duality S.A. oraz Big Flat Potato S.A.

Krzysztof Kostowski – Członek Rady Nadzorczej

Od ponad 25 lat związany z branżą gier komputerowych. Ze stworzoną przez siebie spółką Play sp.z.o.o. w latach 2002-2011 osiągnął pozycję jednego z liderów dystrybucji gier w Polsce. Z powodzeniem prowadził proces inkubacji wielu małych i średnich zespołów deweloperskich. W 2011 powołał do życia PlayWay S.A., firmę skupioną na produkcji gier wysokiej jakości, a także na wspieraniu i rozwijaniu zespołów deweloperskich z innowacyjnymi pomysłami. Autor koncepcji sztandarowego produktu firmy: gry Car Mechanic Simulator, oraz trzydziestu innych produkcji spółki. Odpowiedzialny za pełen proces tworzenia większości produkcji, począwszy od koncepcji gry, poprzez dobranie odpowiedniego składu zespołu, a skończywszy na wydaniu gry na rynkach światowych. Obecnie jest Prezesem Zarządu oraz akcjonariuszem spółki PlayWay S.A. (znaczącego akcjonariusza Ultimate Games S.A.) oraz Członkiem Zarządu Spółki Play sp. z o.o.

Janusz Mieloszyk – Członek Rady Nadzorczej

Ma ponad 15 letnie doświadczenie w bankowości oraz konsultingu zdobyte w polskich i międzynarodowych instytucjach, m.in. w: mBanku, EY, IBM GBS. Ukończył Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Radosław Mrowiński – Członek Rady Nadzorczej

Radosław Mrowiński posiada wykształcenie wyższe, ukończył studia magisterskie, na kierunku ekonomia, specjalizacja finanse i rachunkowość. W 2006 roku ukończył Podyplomowe Studia Rachunkowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. W 2018 roku ukończył studia Executive Master of Business Administration organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów.

Od samego początku kariery związany z finansami przedsiębiorstw. Od 2017 r. pełni funkcje Wiceprezesa Zarządu w Drageus Games S.A., w latach 2010-2017 Wiceprezes Zarządu/Dyrektor Finansowy w Berling S.A., 2007-2009 Wiceprezes Zarządu/Dyrektor Finansowy w Nordic Development S.A., w 2006 roku pełnił rolę Dyrektora Finansowego w firmie Mostostal Puławy S.A.. Dodatkowo obecnie pełni funkcje Przewodniczącego Rady Nadzorczej w PlayWay S.A., Członka Rady Nadzorczej w CreatveForge Games S.A., Członka Rady Nadzorczej w Atrem S.A., Członka Rady Nadzorczej w Rank Progress S.A.., Członka Rady Nadzorczej Harper Hygienics S.A.

Kryteria niezależności w rozumieniu Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW oraz w rozumieniu Ustawy o Biegłych Rewidentach spełniają Grzegorz Czarnecki, Radosław Mrowiński, Janusz Mieloszyk.