Zarząd

Mateusz Zawadzki – Prezes Zarządu

Posiada wyższe wykształcenie, w 2011 roku ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku prawo. W 2012 roku ukończył podyplomowe Studia Prawa Zamówień Publicznych przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Mateusz Zawadzki jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych pod numerem WA-12664 prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej w spółkach PlayWay S.A., Duality S.A. Degenerals S.A., Sonka S.A. i ECC Games S.A. oraz Prezesa Zarządu m. in. Machine Sharks Sp. z o.o., Circus sp. z o.o., Stowarzyszenia Polscy Twórcy Gier oraz GSB Finance sp. z o.o.

Rada Nadzorcza

Radosław Mrowiński – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Posiada wykształcenie wyższe, w 1999 roku ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Businessu i Administracji w Warszawie, na kierunku ekonomia, specjalizacja finanse i rachunkowość. W 2006 roku ukończył Podyplomowe Studia Rachunkowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. W 2015 r. rozpoczął studia Executive Master of Business Administration organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. W 2003 roku ukończył kurs Głównego Księgowego. Posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów. Obecnie pełni funkcję m. in. Przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki PlayWay S.A. (znaczącego akcjonariusza Ultimate Games S.A.), Prezesa Zarządu Kronos Group Sp. z o.o. oraz Wiceprezesa Zarządu spółek Drageus Games S.A. oraz Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Arkton Sp. z o.o. W przeszłości związany był z takimi spółkami jak Mostostal Puławy S.A. oraz Nordic Development S.A.

Grzegorz Czarnecki – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku ekonomia, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym. Od 2005 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą TANIEGRY.PL, w ramach której do jego obowiązków należy m.in.: dobór asortymentu do oferty składającej się z kilku tysięcy gier komputerowych, ustalane polityki cenowej opierającej się na bardzo zróżnicowanej marży, budowanie strategicznych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami, budowanie marki oraz wizerunku firmy na rynku i wdrażanie innowacji usprawniających pracę firmy. Obecnie zajmuje stanowisko Prezes Zarządu w spółce Black Mirror Sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach PlayWay S.A. (znaczącego akcjonariusza Ultimate Games S.A.), Duality S.A. oraz Big Flat Potato S.A.

Aleksy Uchański – Członek Rady Nadzorczej

Dziennikarz, specjalista w dziedzinie mediów elektronicznych, gier komputerowych i prasy o grach, redaktor naczelny magazynu „Gambler”. Od 2000 roku nieprzerwanie na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych firmach mediowych. Odpowiadał za plany rozwoju i wyniki finansowe spółek i działów o przychodach i wynikach wynoszących miliony złotych. Realizował launche, relaunche, restrukturyzacje, projekty akwizycyjne, integracje spółek. Jego doświadczenie i zasługi dla branży gier komputerowych zostały uwieńczone pozycją wiceprezesa w Stowarzyszeniu Wydawców i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR) zrzeszającym największych polskich wydawców gier. Jako członek Rady Nadzorczej IAB Polska zasiadał w gronie reprezentantów największych polskich spółek z branży internetowej. Były redaktor naczelny „Gamblera” oraz magazynów „Komputer Świat GRY”, „PLAY”, „Dobra GRA”, były członek redakcji magazynu „Top Secret”. W latach 2007- 2010 dyrektor wydawniczy segmentu komputerowego w Axel Springer Polska. W latach 2011 – 2014 Chief Digital Officer w Ringier Axel Springer Polska, Prezes Zarządu w oFeminin Sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Od 2014 roku dyrektor ds. rozwoju produktu w Grupie Onet Sp. z o.o., a także dyrektor ds. Digital Media w Edipresse Polska. Od 2016 r. Prezes Zarządu Movie Games S.A, a od 2017 r. Członek Rady Nadzorczej spółki Big Flat Potato S.A. Pan Aleksy Uchański jest również znaczącym akcjonariuszem spółki Ultimate Games S.A.

Jakub Trzebiński – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie na Wydziale Polonistyki ukończył specjalizację Marketing, PR, Dziennikarstwo. Studiował również na Wydziale Filozofii ww. Uniwersytetu. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl, portalu Muzyka.pl, Magazynu LADOS. Odbywał staże w TVN 24, Polsat News, Wprost, PolskaPresse. Aktualnie zawodowo, jako Wiceprezes PlayWay S.A. (znaczącego akcjonariusza Ultimate Games S.A.), odpowiada m.in. za obecność globalnych marek w grach należących do spółki oraz sprawuje opiekę producencką nad tworzonymi przez PlayWay S.A. grami, nawiązywanie kontaktów i relacji z mediami, odkrywanie nowych zespołów deweloperskich czy za kontakty biznesowe. Obecnie pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółkach ECC Games S.A., Movie Games S.A., Duality S.A. oraz Big Flat Potato S.A. Pan Jakub Trzebiński jest również znaczącym akcjonariuszem spółki Ultimate Games S.A.

Paulina Stempień – Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka studiów I stopnia na Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunku ekonomia. Posiada prawie 20 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości i kontrolingu. W ostatnich kilku latach zajmowała stanowiska głównej księgowej i dyrektora ds. ekonomicznych w spółkach deweloperskich działających w branży mieszkaniowej i hotelarskiej ( m.in. Zdrojowa Invest Sp. z o.o., F.B.I. TASBUD S.A., APM Development Sp. z o.o. S.K.A.). Ukończyła wiele kursów zawodowych i szkoleń z zakresu podatków. Prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego, a także jest Wiceprezesem Zarządu spółki GSB Finance Sp. z o.o.