Bestsellerowy Ultimate Fishing Simulator doczekał się unikalnego dodatku – Aquariums DLC, dzięki któremu fani wirtualnego wędkarstwa mogą aranżować w dowolny sposób rozbudowane akwaria i prezentować tam złowione przez siebie ryby. Z kolei dla Fishing Adventure jest już dostępny dodatek Finland Reserve, gdzie gracze znajdą całkiem nowe łowisko. Oba płatne dodatki zadebiutowały na PC 14 sierpnia br.

Za wydanie dodatków do Ultimate Fishing Simulator oraz Fishing Adventure odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Nowe DLC są na razie dostępne tylko w wersji na PC (Steam).

Ultimate Fishing Simulator – Aquariums DLC

Ultimate Fishing Simulator to jedna z najpopularniejszych gier wędkarskich ostatnich lat, a jednocześnie najwyżej oceniany w swojej kategorii symulator (90 proc. pozytywnych recenzji na ponad 5,7 tys. opinii na platformie Steam oraz wskaźnik Metascore na poziomie 70/100). Gra oferuje tryby gry dla jednego i wielu graczy. Ultimate Fishing Simulator jest dostępny także w wersji VR.

Aquariums DLC jest już jedenastym dodatkiem do wydanego w 2018 r. Ultimate Fishing Simulator. Dodatek rozwija grę o całkiem nowe opcje. Gracz może teraz korzystać z zupełnie nowej sekcji akwariów, gdzie można zbierać i prezentować złowione przez siebie ryby. Dodatek pozwala na zarządzanie swoją kolekcją w ramach dostosowywania nawet do 7 dużych akwariów. Nowe możliwości dają dużą swobodę w personalizacji akwariów, w tym np. w doborze rodzaju wody i elementów wnętrza.

Jak zapowiada Ultimate Games S.A., aktualnie trwają prace nad kolejnymi 5 dodatkami (Florida, Bow & Trident, Australia, Italy oraz Alaska).

Ultimate Fishing Simulator jest dostępny na PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.