Na Xbox One i Xbox Series X|S debiutuje Motorcycle Mechanic Simulator 2021, gra pozwalająca na zrobienie kariery jako mechanik motocyklowy. Tytuł wyróżnia się sporą dawką realizmu oraz szerokimi opcjami związanymi z mechaniką. Datę premiery symulatora ustalono na 8 listopada br. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 już wcześniej został wydany na PC i Nintendo Switch, a w ciągu następnych miesięcy ma trafić też na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Symulator stworzony przez polskie studio Play2Chill S.A. pojawił się wcześniej już na PC i Nintendo Switch. Na platformie Steam gra ma obecnie 74 proc. pozytywnych recenzji (na ok. 1000 opinii graczy). Wydawcą gry na Xbox One jest Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności tytuł działa również na Xbox Series X|S.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 to gra umożliwiające zostanie mechanikiem motocyklowym, który zaczyna swoją karierę od małego garażu, ale w perspektywie ma stworzenie dużego biznesu. Rozgrywka opiera się głównie na realizacji zróżnicowanych zleceń dotyczących m.in. napraw, remontów i budowy motocykli.

Twórcy symulatora postawili na realizm, przygotowując szerokie opcje związane z mechaniką motocyklową. Co ważne, każdy z typów dostępnych w grze motocykli składa się z ok. 400 różnych części.

To gra zarówno dla fanów motocykli, jak i miłośników szerzej pojętej mechaniki, która zapewnia spokojną i relaksującą zabawę. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 oczywiście nawiązuje w swoich założeniach do serii Car Mechanic Simulator, ale ma też swoje unikalne cechy” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

W Motorcycle Mechanic Simulator 2021 system postępów oparto na zdobywanych w trakcie realizacji zleceń punktach doświadczenia oraz uzyskiwanych środkach, które można przeznaczyć na rozwój warsztatu. Symulator oferuje ponadto m.in. opcje testowania motocykli, personalizacji sprzętu i garażu, a także poszukiwania unikalnych części.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 – główne cechy:

  • kariera mechanika motocyklowego;
  • realistyczna rozgrywka;
  • zróżnicowane typy motocykli;
  • setki motocyklowych części;
  • testowanie sprzętu.

Datę premiery symulatora na Xbox One i Xbox Series X|S ustalono na 8 listopada 2023 r. W najbliższych miesiącach Motorcycle Mechanic Simulator 2021 ma zostać wydany również na PlayStation 4 i PlayStation 5.

GALERIA