Gunslingers & Zombies, taktyczna gra turowa osadzona w realiach Dzikiego Zachodu i inwazji zombie, trafi na Nintendo Switch już 15 września br. Ten strategiczno-taktyczny tytuł zaprasza graczy w pokręcony i postapokaliptyczny świat rewolwerowców, którzy muszą w klasycznie turowej walce stawić czoła nieumarłym. Wcześniej Gunslingers & Zombies zostało wydane też na PC.

W 2021 r. ten stworzony przez polskie studio Live Motion Games (m.in. Train Station Renovation i Bakery Simulator) tytuł zadebiutował na PC. Za przygotowanie i wydanie Gunslingers & Zombies na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

Gunslingers & Zombies to strategiczna gra taktyczna, w której rozgrywka koncentruje się na klasycznej walce turowej. Twórcy postawili na unikalne połączenie dwóch konwencji – realiów postapokaliptycznego Dzikiego Zachodu oraz inwazji zombie, a całość została przedstawiona z przymrużeniem oka w stylowej grafice low poly.

Fabuła rozgrywa się w miejscowości Whiskey, gdzie nie brakuje kowbojów i rewolwerowców. Zły los stawia ich jednak naprzeciw najbardziej nietypowego i nieprzewidywalnego zagrożenia, jakim są hordy zombie. Gracze mogą korzystać z szerokiego arsenału broni palnej i noży, a rozgrywkę urozmaicają dodatkowe elementy.

W Gunslingers & Zombies wymieszano ze sobą popkulturowe klisze ikonicznych rewolwerowców z Dzikiego Zachodu oraz wiecznie nienasyconych zombie. Wszystko to podano w przystępnej i angażującej formule taktycznej walki turowej. To też turówka mogąca być ciekawą odskocznią dla fanów taktycznych wyzwań” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Gunslingers & Zombies – główne cechy:

  • taktyczna walka turowa;
  • Dziki Zachód w czasie inwazji zombie;
  • szeroki arsenał broni;
  • grafika low poly 3D;
  • zróżnicowana rozgrywka.

Datę premiery Gunslingers & Zombies w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch zaplanowano na 15 września 2022 r.

DOSTĘPNE NA

Trailer