Farm Manager 2022, nowa część popularnej serii ekonomicznych strategii rolniczych, trafi na Nintendo Switch już 21 lipca br. Tytuł umożliwia zostanie rolnikiem i zarządzanie własnym gospodarstwem rolnym. W Farm Manager 2022 gracze znajdą m.in. szerokie możliwości uprawy roli, hodowli zwierząt oraz zarządzania pracownikami i maszynami. Wcześniej gra pojawiła się na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation.

Nowa strategia rolnicza została stworzona przez polskie studio Cleversan Games. W poprzednim roku tytuł – jako Farm Manager 2021 – zadebiutował na PC, a w 2022 r. pojawił się też na konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Za przygotowanie i wydanie gry na konsolach odpowiada Ultimate Games S.A.

Farm Manager 2022 jest drugą odsłoną popularnej serii ekonomicznych strategii rolniczych. Rozgrywka koncentruje się głównie na prowadzeniu i rozwijaniu gospodarstwa rolnego.

W naszej grze kluczową rolę odgrywają oczywiście uprawa roli i hodowla zwierząt. Dla osiągania sukcesów największe znaczenie mają jednak kwestie związane z zatrudnianiem i zarządzaniem pracownikami, zarządzaniem finansami, magazynami, rozmieszczaniem budynków oraz dostępnością maszyn rolniczych. Na rozgrywkę wpływają również inne elementy, w tym te związane chociażby ze zmianami pór roku i warunkami pogodowymi” – mówi CEO Cleversan Games, Rafał Szymański.

Twórcy przygotowali wiele ulepszeń i nowych rozwiązań względem pierwszej części. Zdecydowanie zwiększono liczbę dostępnych roślin, zwierząt i maszyn, a nowością są też różne budynki specjalne (np. centrum weterynaryjne i garaż mechanika).

To gra, która w kompleksowy sposób podchodzi do rolniczej działalności, zapewniając przy tym wiele godzin spokojnej i wciągającej zabawy. Fani rolnictwa i strategii będą mieć tutaj naprawdę duże pole do działania” – dodaje COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Farm Manager 2022 – główne cechy:

  • prowadzenie i rozwój gospodarstwa rolnego;
  • uprawa roli, hodowla zwierząt;
  • zarządzanie pracownikami;
  • wiele maszyn rolniczych;
  • pory roku i zmienna pogoda.

Datę premiery Farm Manager 2022 w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch zaplanowano na 21 lipca 2022 r.


DOSTĘPNE NA

Trailer