OGŁOSZENIE

W związku z prężnym rozwojem spółki i grupy kapitałowej spółka Ultimate Games S.A. poszukuję pracownika na stanowisko: New Business Manager – Członek Zarządu.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty pracy zostały wypisane poniżej.

Stanowisko: New Business Manager

  • Nazwa firmy: Ultimate Games S.A
  • Praca: zdalna lub na miejscu (Marszałkowska, Warszawa)
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę, kontrakt, B2B
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • Wynagrodzenie: wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia – ustalanie indywidualnie z kandydatem po otrzymaniu CV.  Program motywacyjny w zależności od wyników.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych zespołów deweloperskich,
  • aktywne budowanie nowych źródeł przychodów w oparciu o portfolio produktów spółki,
  • efektywne pozyskiwanie klientów, zarówno w relacji B2C jak i B2B,
  • współtworzenie strategii rozwoju produktów spółki,
  • proponowanie nowych kanałów komunikacji, przeprowadzanie testów oraz bieżąca analiza ich efektywności,
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej,
  • koordynowanie projektów związanych z identyfikowaniem możliwości biznesowych spółki.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży gamedev,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2,
  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie nauki,
  • Wiedza o administracji i zarządzaniu,
  • Bardzo dobra, wszechstronna umiejętność obsługi komputera oraz znajomość narzędzi MS Excel, Word, Powerpoint, komunikatorów (Teams, Zoom, Google Meets),
  • Umiejętność identyfikacji możliwości biznesowych,
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu strategią biznesową w branży media / Entertainment,
  • Sprawne łączenie wiedzy z zakresu projektowania, analityki, zarządzania produktami, operacjami i marketingiem w celu planowania i realizowania strategii wzrostu,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy,
  • Doświadczenie w pracy z wieloma kanałami marketingowymi,
  • Nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów – determinacja biznesowa,
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (Umowę o pracę / kontrakt / B2B)
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Komfortowe biuro z dobrym dojazdem
  • Laptop służbowy
  • Program motywacyjny w zależności od wyników

CV wraz z krótką wiadomością o sobie prosimy wysyłać na maila: ceo{at}ultimate-games.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.