Ultimate Games przekazuje do informacji, że 10 maja 2024 r. nastąpi oficjalna prezentacja nowego projektu z CookieDev, pierwszej produkcji CO-OP w portfolio spółki.

W Crime Simulator nie ma miejsca na nudę – tu stawiasz wszystko na jedną kartę i grasz z pełnym zaangażowaniem. Razem z ekipą lub w pojedynkę, wcielasz się w rolę mistrza kryminalnego pęku. Od śmiałych napadów po przejmowanie kontrolę nad terytoriami wroga, to ty dyktujesz reguły gry. Dzięki personalizacji postaci, różnorodności broni i unikalnym wyzwaniom, każda rozgrywka to niezapomniana przygoda. Czy jesteś gotowy, by wkroczyć na ulice i rozpocząć własną kryminalną dynastię? Czas zobaczyć, co kryje się po drugiej stronie prawa.

Za produkcję gry odpowiada CookieDev, twórca dobrze ocenianego przez graczy Thief Simulator 2, który zdobył wysokie oceny na platformie Steam. Wydawcą, a także firmą odpowiedzialną za marketing i cały proces wydawniczy, jest Ultimate Games SA. 10 maja 2024 roku wszyscy gracze będą mieli możliwość bezpłatnego wypróbowania Crime Simulator: Prologue, który udostępni tryb singleplayer oraz kooperacji dla czterech graczy.