Ship Graveyard Simulator będzie dostępny także na Nintendo Switch. To polska gra umożliwiająca zostanie robotnikiem demontującym wraki statków. Datę premiery Ship Graveyard Simulator ustalono na 27 kwietnia br.

Za przygotowanie wersji na Nintendo Switch i wydanie gry odpowiada Ultimate Games S.A. Ship Graveyard Simulator pojawi się w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch 27 kwietnia 2023 r.

Symulator stworzony przez polskie studio Games Incubator umożliwia wcielenie się w robotnika demontującego wraki statków, co jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zawodów na świecie. W Ship Graveyard Simulator gracz trafia na wielkie cmentarzysko statków, gdzie można eksplorować i demontować setki rozmaitych wraków.

Rozgrywka w Ship Graveyard Simulator koncentruje się na demontażu wraków, w tym wycinaniu, niszczeniu i spawaniu poszczególnych fragmentów, by pozyskać wartościowe części i surowce. Zdobywane w ten sposób materiały można potem sprzedawać, a za pozyskane środki m.in. ulepszać swój sprzęt i dobrze przygotować się na większe wyzwania.

Ship Graveyard Simulator jest dostępny także na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

GALERIA