Już 30 maja br. House Flipper, bestsellerowy symulator remontów, otrzyma dwa płatne rozszerzenia na Nintendo Switch. W Garden DLC gracz zostaje ogrodnikiem odnawiającym zaniedbane ogrody, by nadać im nowy styl i blask. Pets DLC jest z kolei poświęcone kotom, psom i innym zwierzętom domowym, dla których trzeba odpowiednio dostosować domy i przestrzeń wokół.

Stworzone przez polskie studia Empyrean i Frozen Way dodatki trafiły najpierw na PC. Za przygotowanie portów obu DLC i wydanie ich w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

House Flipper jest jednym z najpopularniejszych symulatorów ostatnich lat. Do tej pory zakupiło go już łącznie kilka milionów osób. W czerwcu 2020 r. wydaliśmy podstawową wersję gry na Nintendo Switch, a teraz wydajemy także dwa nowe dodatki. Co ważne, Garden DLC i Pets DLC to duże rozszerzenia z całkiem nowymi mechanikami i zleceniami, całą masą nowych przedmiotów oraz innymi atrakcjami” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

House Flipper: Garden DLC

W Garden DLC gracz zostaje ogrodnikiem, który przeobraża zaniedbane ogrody w miejsca pełne uroku i dobrego stylu. Rozgrywka obejmuje przede wszystkim czyszczenie i przygotowanie działek, by następnie tworzyć tam ogrody zgodnie z przyjętą koncepcją. Twórcy zaproponowali też całkiem nowe mechaniki, które rozszerzają doświadczenia znane z podstawowej wersji gry.

W rozszerzeniu na graczy czeka łącznie blisko 20 nowych zleceń oraz kilka nowych domów w unikalnym stylu. Garden DLC oferuje do tego przeszło 600 unikalnych przedmiotów, w tym aż ponad 250 różnych gatunków roślin

GALERIA