1 maja miała miejsce premiera gry Robot Squad Simulator X na konsole Xbox One. Cena gry została ustalona na 10,99€. Pierwsze recenzje gry wskazują na dobry odbiór, a obecna ocena całościowa wynosi 4.0 (max. 5.0).

O grze 

Na graczy czeka łącznie 8 misji szkoleniowych i 16 misji fabularnych. Poszczególne misje mają różny charakter – np. ratunkowy, szpiegowski czy militarny. W Robot Squad Simulator X można korzystać z 4 różnych robotów (2 lądowe, powietrzny i podwodny). Dla każdego z nich przygotowano ulepszenia oraz możliwość wyposażania w dodatkowe akcesoria.

Robot Squad Simulator X to kolejny, po Selma and the Wisp, tytuł, który wydajemy na Xbox One. Gra jest oparta na znanym z PC symulatorze i oczywiście została odpowiednio dostosowana do specyfiki sprzętu Microsoftu. Obecnie pracujemy również nad kolejnymi ciekawymi propozycjami dla posiadaczy konsol Xbox One” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

W planie wydawniczym Ultimate Games S.A. na kolejne miesiące jest wydanie następnych gier na Xbox One. Na liście znajdują się głównie popularne symulatory (Ultimate Fishing Simulator, Demolish & Build i Car Mechanic Simulator Classic), ale też wysoko oceniana zręcznościówka Bug Academy. Dokładne daty premier tych gier na Xbox One zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.