Wyniki finansowe Ultimate Games za III kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju na rynku gier – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Zawadzkim

Ultimate Games to producent oraz wydawca gier na wszystkie platformy – PC, konsole Xbox oraz PlayStation, Nintendo Switch. Najbardziej znanym tytułem jest symulator wędkowania, czyli Ultimate Fishing Simulator. Aktualnie trwają prace nad drugą częścią tytułu.

Spółka planuje wydawanie 5-10 większych gier rocznie, które będą dostępne na wszystkie urządzenia. Celem Ultimate Games na najbliższe 2, 3 lata jest znalezienie się w czołówce firm, wydających gry na konsole Microsoftu i Sony.

20 listopada spółka opublikuje raport finansowy za III kwartał 2020 roku. Według szacunkowych danych w okresie od stycznia do września Ultimate Games wypracowało 12 mln zł przychodów netto ze sprzedaży, co stanowi wynik ponad dwukrotnie wyższy w porównaniu do analogicznego okresu 2019 roku.

O wynikach finansowych Ultimate Games za III kwartał 2020 roku oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 23 listopada 2020 r. o godz. 11:00. W spotkaniu online weźmie udział prezes zarządu, Mateusz Zawadzki. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 23 listopada 2020 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Materiały, które warto przeczytać przed czatem