Ultimate Games S.A. zawarło z RED DEV STUDIO S.A. umowę wydawniczą dot. gry Doubles Hard.

Doubles Hard jest grą logiczno – zręcznościową opartą na kultowej, znanej wszystkim 8-bitowcom pozycji, Boulder Dash. W tej wersji poprzeczka zostaje podniesiona znacznie wyżej – gra toczy się na trójwymiarowej arenie, co w efekcie daje projektantom poziomów znacznie więcej możliwości niż dwuwymiarowa plansza oryginału.

Celem gry jest zbieranie diamentów przy jednoczesnym unikaniu spadających z góry elementów, których uderzenie w postać gracza powoduje zakończenie rozgrywki. Na gracza czekają zarówno proste poziomy, w których należy zebrać diamenty unikając spadających głazów, jak i bardziej zaawansowane, w których możemy spotkać ruchomych przeciwników oraz elementy o specjalnym przeznaczeniu, których funkcje i sposób działania gracz musi odkryć sam na drodze prób i błędów.

RED DEV STUDIO S.A. jest producentem i posiada pełne prawa majątkowe do gry pt. „Doubles Hard” w wersji na PC i udzielił Ultimate Games S.A. nieodwołalnej, nieograniczonej terytorialnie i czasowo, wyłącznej, pełnej licencji na korzystanie z Gry. Za dystrybucję Gry na Steam i Nintendo Switch oraz dokonanie portu Gry na Nintendo Switch odpowiedzialna jest spółka Ultimate Games.

Premiery Gry na platformy Steam i Nintendo Switch planowane są na listopad 2019 r.