Bestsellerowy Car Mechanic Simulator, który zdobył dużą popularność na PC, wkrótce trafi również na Nintendo Switch. Stworzony przez Red Dot Games symulator mechanika samochodowego pozwala na stworzenie własnego imperium warsztatowego. Datę premiery Car Mechanic Simulator Pocket Edition w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 27 września br.

Symulator został stworzony przez polskie studio Red Dot Games. Wydawcą Car Mechanic Simulator Pocket Edition na Nintendo Switch jest Ultimate Games S.A.

Car Mechanic Simulator Pocket Edition oparto na bardzo dobrze przyjętej przez graczy odsłonie serii na PC – Car Mechanic Simulator 2015. Tytuł ten ma obecnie aż 90 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Pocket Edition ma taką samą zawartość jak pierwowzór znany z PC. W tej wersji gra jest oczywiście odpowiednio dostosowana pod względem sterowania do specyfiki tej konsoli, dzięki czemu fani motoryzacji mogą liczyć na komfortową zabawę na wysokim poziomie i przekonać się, dlaczego Car Mechanic Simulator zyskał tak dużą popularność na PC i innych platformach” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.