Szanowni Użytkownicy i Gracze,

od dłuższego czasu informujemy Was o zamkniętych beta testach gry Ultimate Fishing Simulator. Coraz więcej z Was pyta – „Kiedy?” „Czy beta kiedykolwiek się obędzie?” „Jak długo jeszcze?”, itd. Jesteśmy świadomi naszych informacji, które Wam przekazujemy. Niestety wraz z dalszą rozbudową gry pojawiają się często nowe problemy lub bugi, które staramy się poprawiać na bieżąco.

Nie chcemy dostarczyć do testów gry, posiadającej błędy o których wiemy i regularnie je naprawiamy. Naszym celem jest wydanie wersji testowej, bardzo zbliżonej do wersji finalnej lecz z ograniczonym dostępem do zawartości gry. Testerzy będą mieli za zadanie wyłapanie błędów, które umknęły naszemu zespołowi oraz przedstawienie sugestii i/lub oczekiwań od gry.

Testy będą objęte umową poufności (NDA) i odbędą się w formie zamkniętej z ograniczoną liczbą miejsc. Od dzisiaj możecie zapisywać się do beta testów korzystając z poniższego formularza:

http://ultimate-games.com/betatester
Zapisy do beta testów trwają do 26 września 2017.

Jednakże przewidujemy również wersję dla YouTuberów, jeżeli jesteś jednym z nim – śmiało zapisz się przy użyciu formularza dla twórców YouTube:

http://ultimate-games.com/youtube
Zapisy dla YouTuberów trwają do 9 października.

Nie chcemy zawieść oczekiwań graczy. Stawiamy na jakość.

Jednocześnie chcielibyśmy wszystkich poinformować, że jesteśmy Wam wdzięczni za wsparcie i doceniamy wasze zainteresowanie. Prosimy Was jednak o jeszcze trochę cierpliwości.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ultimate Games S.A.