Witajcie,
przyszła pora na moment wyczekiwany przez wszystkich. Informacje o beta testach – Tak.

Zanim przejdziemy do szczegółów, mam dla Was kilka dobrych informacji. Po pierwsze nie są ostatnie beta testy. Zdecydowaliśmy, że zorganizujemy więcej takich testów. Wasz feedback jest tak ogromny, że już się obawiamy (heh) natłoku informacji (oczywiście w pozytywnym znaczeniu). Wiemy, że pomoże nam to udoskonalić grę i wprowadzić na o wiele wyższy poziom z Waszą pomocą.

Również niedługo wydamy ostateczne informacje na temat rozwoju gry oraz jej przyszłości.

Przechodząc do pierwszej tury beta testów 🙂 Zgłosiło się kilkaset osób co nas bardzo cieszy, niestety nie mogliśmy wziąć Was wszystkich (jesteśmy zbyt małym zespołem aby analizować tak duży feedback na jeden raz). Wybraliśmy 20% zgłoszeń, weryfikując poprawność każdego z nich. Pamiętajcie to pierwsze beta testy i będą kolejne. Więc jeżeli nie załapaliście się teraz, będziecie mieli jeszcze okazje!

Beta testy odbędą się w dniach 29 Wrz – 2 Paź

Wybrane osoby otrzymają szczegóły wraz z kluczem steam, na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Wiadomości powinny być rozesłane najpóźniej do piątku (29.09).

Pamiętajcie, że bardzo zależy nam na Waszych sugestiach, raportowaniu błędów oraz KRYTYCE. Tak – krytyce. Wiem, że może być ona czasami frustrująca „tyle czasu spędziliśmy na developingu i wciąż jest coś nie tak”, ale jest naprawdę pomocna przy tworzeniu produktu wysokiej jakości.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Beta-testerów prosimy o regularne sprawdzanie skrzynek pocztowych 🙂

Wasz,
Ultimate Games Team

Ps. Ktoś mnie dzisiaj pytał o zdjęcia GUI.  W tekście zamieściłem aż „dwa” zrzuty. Widoczne GUI jest przygotowane z myślą o beta testach, więc musicie mieć na uwadze, że może się znacznie różnić od finalnej wersji.